Zobrazit všechny kategorie

Proč nakupovat právě u nás?

 1. Přímý výrobce a dovozce

  Jsme přímým výrobcem a dovozcem našeho zboží, díky tomu vám můžeme garantovat ty nejpříznivější ceny, a proto od nás v současnosti odebírá i řada nadnárodních obchodních řetězců. Naše výrobní haly a areál můžete vidět v sekci "Galerie".
 2. Zkušenosti

  Na trhu jsme téměř 20 let. Celou tuto dobu se snažíme udržet vysoký standard služeb. Byli jsme první společností zaměřená na prodej dekorací z přírodních materiálů. Spolupracujeme s českými magazíny o bydlení a naše produkty jsou pravidelně vystavovány na veletrzích ve Frankfurtu (Ambiente Messe Frankfurt) či Miláně (Macef Milano). Jsme váš stabilní a spolehlivý prodejce.
 3. Specializovaný obchod

  V naší nabídce se specializujeme na dekorace a bytové doplňky inspirované přírodou v kombinaci s nejnovějšími trendy. Vzhledem k tomu, že pravidelně vystavujeme v předních evropských metropolích, sledujeme pro vás nejnovější trendy a materiály.
 4. Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

  Téměř 20 let na trhu mluví za sebe. Máme tisíce spokojených zákazníků po celém světě, kteří ocenili naše produkty v kombinaci s příznivou cenou. Na reakce a recenze českých zákazníků na náš obchod se můžete podívat po kliknutí na recenze v levém panelu "Ověřeno zákazníky" nebo přímo ZDE.
 5. Garantovaná dostupnost zboží ve vlastním skladu

  Nejsme pouze virtuální obchod, všechno nabízené zboží máme fyzicky skladem. U každé položky informujeme o skladové dostupnosti. Tento údaj je přesný a v každé chvíli aktuální, a to včetně všech nabízených variant jako barva a velikost. Pokud je zboží vyprodané, je tento údaj dobře viditelný již při náhledu zboží.
 6. Široká nabídka zboží

  V současnosti máme skladové a prodejní protory o rozloze témeř 3 000 m2, které jsou fyzicky plné zboží připraveného právě pro vás.
 7. Spolehlivá a expresní doprava

  Zákazníkům e-shopu nabízíme doručovací servis ověřeného dopravce (PPL), kteří zásilku doručí na adresu v ČR do 48 hodin od podání. Všechny naše zásilky jsou pojištěné a pokud to obsah vyžaduje, tak samozřejmě i označeny jako křehké. O odeslání zásilky vás informujeme e-mailem nebo sms. Dále je zákazníkovi vždy sděleno číslo zásilky. Zákazník tak může sledovat průběh dopravy na webových stránkách našich dopravců.
 8. Poštovné zdarma

  Při nákupu nad 1 000 Kč neplatíte poštovné.
 9. Zákaznická podpora

  Každý den od 10:00 do 18:00 je vám na telefonní lince či e-mailu k dispozici náš tým.
 10. Nákup bez rizika

  Pokud se vám zakoupené zboží nehodí, můžete ho do 14 dnů bez udání důvodu vrátit.
 11. Věrnostní program

  Pro registrované zákazníky máme připravený speciální Věrnostní program, vizte oddělní "Věrnostní program".

Abychom Vám mohli v tomto eshopu nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies.

Rozumím